Hama DIR3120 DAB+

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v Extreme Digital Zrt.

• vzhledem k rozměrům překvapivě dobrá kvalita, jednoduchá obsluha
    • poslali mi návod v maďarštině, ale na webu je ke stažení i český :-)

• Na 2x5 solidní zvuk
    • V menu chybí čeština

Nastavení jsem prováděl se slovníkem.Jinak O.K.

• Internetové radio
    • - připojení přes WiFi bez problémů
    • - příjem stanic je nepřerušovaný
    • - překvapivě velký výběr českých stanic, navíc se samy nabídnou
    • - velmi dobrý zvuk
    • - počet stanic pro uložení - 30 - dostačující (po upgrade softwaru)
    • VKV a DAB stanice jsem netestoval. Mám raději internetová radia
    • Pokud máte nějaké hudební soubory na domácí síti, okamžitě je to najde.
    • Dálkové ovládání by podle mého názoru chtělo uspoádat systém tlačítek. Výběr jiné stanice z nastavených je poměrně komplikovaný a tlačítka potřebná ke zvolení jiné stanice jsou vzájemně dost daleko od sebe.
    • Je to ale na zvyku. Po týdnu používání se vše ještě musí hledat.

Toto radio mohu doporučit!

Produkt nemá žádné parametry.

• digitální internetové rádio s teleskopickou anténou pro příjem analogových a digitálních stanic přes FM/DAB/DAB+ nebo internet
  • WiFi Stream funkce pro přenos hudby z vašeho smartphonu, tabletu nebo PC
  • vysoce kvalitní OLED displej (57 x 30 mm)
  • stereo reproduktory (2 x 10 wattů)
  • dálkové ovládání

Internetové rádio

• celosvětový příjem více než 20 000 rozhlasových stanic a 10 000 podcastů – bez potřeby zapnutého PC
  • možnost pohodlného nastavení oblíbených stanic nebo méně známých stanic prostřednictvím webového rozhraní "Frontier Silicon TM"
  • 30 pozic pro uložení oblíbených internetových stanic

FM/DAB/DAB+

• možnost příjmu regionálních stanic v digitální kvalitě
  • 30 pozic uložení pro DAB a FM stanic
  • vyměnitelná anténa (včetně T klíče pro jednoduchou výměnu)

Připojení

• kabelové připojení do sítě LAN pomocí ethernetového konektoru RJ45
  • bezdrátové připojení do sítě WLAN IEEE 802.11 b/g/n (integrovaná anténa)
  • WPS (WiFi Protected Setup) pro automatické připojení do sítě
  • USB zásuvka s funkcí nabíjení a přehrávání

Další funkce

• ovládání pomocí mobilní aplikace (mobilní telefon nebo tablet)
  • síťové přehrávání přes UPnP (WiFi stream)
  • kompatibilita se Spotify Connect
  • budík se dvěma časy (buzení tónem nebo rádiem)

Upozornění pro uživatele:

Pro použití síťového streamování, Spotify a internetového rádia potřebujete internetové připojení.

Pro použití Spotify Connect potřebujete Spotify Premium účet.

Pokrytí vysíláním DAB se může lišit podle regionu.

DAB/DAB+ pokrytí se v mnohých zemích buduje. Proto se informujte na internetu nebo u odborného poradce o současném stavu pokrytí. Hrubý přehled celosvětového pokrytí najdete na www.worlddab.org. Aktuální pokrytí v ČR najdete na http://dtv.ctu.cz/

Technické parametry:

• připojení: sluchátka (jack 3,5 mm), LAN (RJ-45), Line-In (3,5 mm), Line-Out (3,5mm), USB-A 2.0 zásuvka
  • bezdrátové připojení: DLNA/UPnP kompatibilní, WLAN
  • příjem stanic: DAB/DAB+/FM/internetové rádio
  • DAB/DAB+ tuner: 174 až 240 MHz (III. pásmo)
  • FM tuner: 87,5 MHz až 108 MHz (VKV)
  • stereo reproduktory
  • výstupní výkon (RMS): 20 W
  • napájení: 100-240 V, vhodné pro celosvětové použití ve spojení s příslušným adaptérem pro danou zemi
  • materiál: plast/dřevo
  • hmotnost: 2200 g
  • rozměry: 30 x 15 x 12 cm
  • barva: šedá/černá

Obsah balení:

Digitální rádio, dálkový ovladač, 2x AAA baterie, připojovací kabel pro evropské zásuvky, kabel pro anglické zásuvky, Spotify letáček, návod k použití

Parametry:

Připojení LAN (RJ-45) | Line-In (3,5 mm) | Line-Out (3,5 mm) | Sluchátkový výstup | USB-A-2.0-Kupplung

Rozhraní DLNA kompatibel | UPnP | WLAN

Výstupní výkon (RMS) 20 W

Barva Černá | Šedá

Doporučené použití Kompaktanlage

Značka Hama

• , zakoupeno v Extreme Digital Zrt.

• vzhledem k rozměrům překvapivě dobrá kvalita, jednoduchá obsluha
    • poslali mi návod v maďarštině, ale na webu je ke stažení i český :-)

• Na 2x5 solidní zvuk
    • V menu chybí čeština

Nastavení jsem prováděl se slovníkem.Jinak O.K.

• + jednoduche ovladani
    • + vyber mnoha stanic
    • - zatim neni v CZ menu, ale nijak zvlast moc to nevadi, vse se potvrzuje jednim tlacitkem a druhym se jde zpet, nic slozityho

radio jsem zkousel jen chvilku,ale hned se mi zalibilo, vse beha jak ma, zkousel jsem hlavne internetova radia a ty jedou na jednicku

• Internetové radio
    • - připojení přes WiFi bez problémů
    • - příjem stanic je nepřerušovaný
    • - překvapivě velký výběr českých stanic, navíc se samy nabídnou
    • - velmi dobrý zvuk
    • - počet stanic pro uložení - 30 - dostačující (po upgrade softwaru)
    • VKV a DAB stanice jsem netestoval. Mám raději internetová radia
    • Pokud máte nějaké hudební soubory na domácí síti, okamžitě je to najde.
    • Je to ale na zvyku. Po týdnu používání se vše ještě musí hledat.

Toto radio mohu doporučit!

• Zvuk
    • Funkce
    • Design
    • Intuitivní ovládání (návody jsou pro mě sprosté slovo, zde nebyl problém do pár minut si vše nastavit a naladit).
    • Přehledné vyhledávání internetových rádií (nestalo se mi, že bych nějaké nenašla).
    • Nepamatuje si poslední přehrávanou mp3.
    • Menu není v češtině, ale mně osobně to vůbec nevadí.
    • Jako FM rádio nepoužívám (když je internet, není důvod) - nemohu posoudit.

I přes malé chybky je to to, co jsem hledala. Spokojenost

• , zakoupeno v Hamashop.cz

• pěkný zvuk, na to jak malá je to bedýnka

vše ok

• bezproblémové první nastavení
    • intuitivní ovládání
    • výborný zvuk
    • pěkný vzhled
    • do ruky padnoucí dálkový ovladač včetně dosahu
    • hodnoceno připojení přes WLAN, FM nevyzkoušeno, není důvod
    • Cena, která už u rádia dosáhla ceny nejlevnějších receiverů

Výborné internetové rádio

• , zakoupeno v EURONICS

• radio z celýho světa

• Mám ho už delší dobu. Výborný zvuk,DO.
    • Nikdy se mě neseklo. Některé stanice neuvádějí jen RT,
    • ale dokonce i název alba a rok. Naprosto bez chyb.
    • Prakticky nefunkční FM ,citlivost, je k smíchu.
    • Snad si dá každý do předvoleb své stanice. K poslechu
    • FM je snad tuner, nebo nějaká věžička.

Excelentní

• předčilo mé očekávání
    • krásné lehké
    • super zvuk 10W rms
    • x stanic asi 30000
    • usb bere i hdd (zkoušeno 60gb´)
    • lze ovládat přes android MT tablet
    • absence CZ menu
    • slabší dosah DO (ovládam MT)
    • chybí audio out digitální
    • mohlo by fungovat i na baterie
    • blbě se shání (chtěl jsem sříbrné)
    • bez kvalitní antény horší příjem FM

naprostá spokojenost ,předčilo mé očekávání ,zvuk super
    jen cena vysoká nu stojí to za ten nespočet stanic