Auna Connect 120

Šířka
300 mm

• cena, zvuk, ekvalizér
    • trošku hrubší rozlišení displeje

S rádiem jsem spokojen. Bylo kupováno do dětského pokoje. Rádio je opravdu malé. Příjemně mne překvapila kvalita zvuku. Na tak malý reproduktor má i pěkné basy. Rádio má několik přednastavení pro ekvalizér, případně si ekvalizér můžete doladit i sami. Displej by na můj vkus mohl mít trošku jemnější rozlišení. Ve vypnutém módu při zobrazování hodin se dá pohodlně pomocí pravého kulatého knoflíku jas upravit, aby v noci displej neoslňoval, případně hodiny úplně vypnout. V nastavení si můžete vybrat z mnoha jazyků i češtinu. Ovládání je jednoduché a intuitivní. Na zprovoznění rádia a jeho obsluhu jsem prakticky nepotřeboval návod, který se dá ale stáhnout na stránkách obchodu. Za mne velmi pěkné a kvalitní internetové wi-fi rádio.

• , zakoupeno v electronic-star.cz

Perfektní rádio jsem velice spokojen.

• , zakoupeno v MUZIKER.cz

• DAB výborný, internetový rádia ještě lepší. Nastavení jednoduché, dělá přesně to co má.
    • Babička nemá internet.

Výška
123 mm
Šířka
300 mm

Internetové rádio Auna Connect 120 představuje multifunkční zařízení, jehož rozsah funkcí byl sestaven prostorově úsporně a elegantně.

Jeho futuristické zaměření dokazuje přítomnost rozhraní WLAN, které umožňuje bezdrátový příjem internetových stanic a zároveň jej lze použít jako síťový přehrávač. Tak lze například streamovat soukromou hudební sbírku z počítače přímo k zařízení.

Hudební inspirace je vzdálená jen na stisknutí knoflíku. Přineste si domů hudební různorodost rádiového světa na world wide webu. Kromě regionálních stanic tak můžete poslouchat i žhavé rytmy Jižní Ameriky, country folk z Texasu nebo spirituální zvuky Asie přímo z domu a zcela zdarma!

Kdalší výbavě patří také DAB / DAB + radio tuner a analogový FM přijímač. RDS funkce Vás zásobuje užitelčnými dodatečnými doprovodnými obsahy programu, jako jsou internet, titul, album, žánr nebo zpravodajství. Díky integrovanému bluetooth rozhraní umožňuje zařízení Auna Connect 120 bezdrátové streamování hudby z bluetooth zařízení, jako jsou smartphony, tablety a notebooky. Přes zadní USB port se dají rychle a jednoduše přehrávat hudební tituly v MP3 formátu. AUX vstup pro připojení externích audio zařízení jako mobilní telefony nebo MP3 přehrávač se nachází na zadní straně zařízení.

Ozvučení zajišťují dva postranně zabudované širokopásmové reproduktory. Tak vzniká široký a dynamický zvukový obraz s RMS výkonem 2x 5 W, který lze v případě potřeby zesílit prostřednictvím linkového výstupu připojením k externímu HiFi nebo surround systému. Přes různé přednastavení ekvalizéru a díky dvoupásmovému ekvaliéru se zapínatelnou funkcí hlasitosti se dají zvukové požadavky cíleně zesílit a přpadně vyrovnat vyskytující se zvukové deficity.

Přehledný 7cm (2,8 ") TFT barevný displej se zapínatelným podsvícením zobrazuje stále hodiny, jméno interpreta a radiostanice. Další výhoda rádia spočívá v rozsáhlých funkcích budíku s nastavitelným duálním alarmem a programovatelným intervalem. Časovač vypnutí (sleep timer) a funkce krátkého zdřímnutí smysluplně doplňují výbavu funkcí zařízení.

Díky malé velikosti lze rádiobudík Auna Connect 120 pohodlně umístit na noční stolky, police regálů nebo do kuchyně. Pohodlné ovládání zajišťuje dálkové ovládání.

• cena, zvuk, ekvalizér
    • trošku hrubší rozlišení displeje

• , zakoupeno v electronic-star.cz

Perfektní rádio jsem velice spokojen.

• Babička nemá internet.
  • , zakoupeno v electronic-star.cz

Přesně to jsem chtěl. Malé internetové rádio, se zvukem jsem spokojen, s cenou jsem spokojen.

• , zakoupeno v electronic-star.cz

Přijímač ve skutečnosti vypadá, jakoby se dal vystřelit o pouti na tři špejle.

• Jednoduché dálkové ovládání
    • Kvalitní reprodukce, bez výpadků signálu
    • Dobrá nastavitelnost, citlivost Wi-Fi
    • zatím jsem žádnou nenašel

Toto internetové rádio jsem koupil pro starého člověka, který rád poslouchá klasickou hudbu a ta je na VKV přijímačích prakticky nedostupná.
    Tam je většinou jen konzumní odpad obohacený hodnotnými reklamami.
    Tento člověk poslouchá téměř výhradně přes sluchátka, počet ani velikost reproduktrorů proto nehraje roli (i když vestavěný reprodutor hraje poměrně solidně).
    Stereofonní reprodukce na sluchátka je výborná.
    Dalším důvodem pro koupi bylo jednoduché dálkové ovládání, bez zbytečných tlačítek, které by při náhodném stisku (za tmy) vyvolaly nechtěnou reakci nebo zbloudění v menu. Ovladačem lze tlačítky Nahoru/Dolů přepínat mezi jednotlivými stanicemi, dalšími tlačítky nastavit hlasitost, zapnout a vypnout rádio. Dá se toho i víc, ale to už není potřeba.
    Ostatní nastavení stačí provést jen jednou a to se dá udělat i pomocí tlačítek a rotačních ovladačů na rádiu.
    Uložit stanice do oblíbených lze takto také, nebo se dá použít funkce MymediaU a s použitím PC pak vybrané desítky nebo stovky stanic odeslat přes internet do zařízení. Po restartu rádia se tyto stanice načtou a zařadí do složky MymediaU. Tam se můžou buď nechat nebo se dají přetáhnout do složky Oblíbené.
    Hlavní menu je konfigurovatelné, lze určit, které složky se mají zobrazovat.
    Podsvícení barevného displeje se dá nastavit tak, že po
    nějaké době se jas sníží (na nastavitelnou úroveň) a v noci
    pak neruší. Při vypnutém rádiu se na displeji zobrazují hodiny nebo stav počasí nebo obojí.
    USB vstup pro event. použití flash disku je zepředu, není
    nutné šátrat zezadu.
    Citlivost Wi-Fi - indikuje plný signál cca 5 m přes cihlovou
    zeď od domácí základny (ta je nastavena asi na 20 % maxima).
    Další milion funkcí prakticky není potřeba (ne ale, že by byly na závadu - je úžasné, co taková krabička dokáže).

• , zakoupeno v MUZIKER.cz

Zvolil jsem produkt na základě recenzí zákazníků a jsem po všech stránkách naprosto spokojen. Jedinou drobnost bych vytknul a to je návod, který by měl být zpracován pro laiky, ne pro zákazníky, zběhlé v ovládání moderní techniky, což jsou především mladí lidé. To je ale problém většiny návodů současných výrobků, které ale kupují i starší.

• , zakoupeno v electronic-star.cz

Doporučuji lépe zpracovat manuál.

• , zakoupeno v electronic-star.cz

Praktické,malé rádio na noční stolek.Kvalitní zvuk-na tak malé rádio.

• , zakoupeno v electronic-star.cz

Splňuje všechny mé požadavky,škoda jen,že chybí menu v českém jazyce.Vyhovující podrobný návod v češtině lze stahnout při výběru produtu.