Bravo B-6010

Rádio digitální Bravo B-6010 černé - digitální FM / AM tuner - funkce budíku - teleskopická anténa - konektor sluchátek - napájení ze sítě nebo bateriemi (4x 1,5V) -...
Garantovaný nákup z Elektro-Star

Typ
Přenosná rádia
Napájení z baterií

• , zakoupeno v ESAM

S rádiem jsme nebyli spokojeni, vůbec nešlo naladit a furt v něm šumělo, čekali jsme od toho víc. Navíc přišlo odřené, tak jsme ho úspěšně reklamovali.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• digitální FM / AM tuner
  • funkce budíku
  • teleskopická anténa
  • konektor sluchátek
  • napájení ze sítě nebo bateriemi (4x 1,5V)
  • rozměry 21,2x12,4x5,6 cm (š x v x h)

Jsme dlouholetým prodejcem domácích spotřebičů české značky Bravo v České republice. Máte tak 100% záruku profesionálního záručního i pozáručního servisu včetně reklamací a také záruku nákupu originálních produktů z oficiální distribuce pro Českou republiku.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v ESAM

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Levný produkt splňující naše potřeby , byl dárkem k narozeninám
  • , zakoupeno v SITY.cz

• Spokojen OK
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Elektro U Herzána

• malé ale šikovné, pro babičku jako dělané
    • Ta anténa jde fakt špatně uvolnit