DeWALT DCR020

• Tuner FM/AM pro příjem analogového signálu • Rádio je napájeno bateriemi Li-Ion s napájecím napětím 10,8, 14,4 a 18 V nebo klasicky s 220 V. • Nabíjení externích zařízení...
4 190 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z Nářadí Hornig

Do měsíce • 1 varianta84 Kč98 % • 1 168 recenzíDalší informace
Do měsíce • 1 varianta84 Kč96 % • 1 840 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená zárukaZdarma98 % • 15 825 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená zárukaZdarma95 % • 1 469 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená zárukaDoplňkové službyZdarma99 % • 3 273 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta59 Kč94 % • 4 223 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta39 Kč91 % • 206 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma92 % • 6 116 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta89 Kč95 % • 7 501 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta79 Kč86 % • 6 713 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta130 Kč92 % • 511 768 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace

Typ

• ovládaní
    • možnost baterie i napájení ze sítě
    • neforemný pvc kabel do sítě
    • nepřišel jsem a ani v návodu nenašel ukládaní analogových stanic

Dewalt jsem zvolil z důvodu, že již nařadí od dewalt mám a tedy , že pasují i baterie. Zklamala mě kvalita přívodního kabelu pro napájení ze sítě, kde bych spíše očekával nějaký kvalitní ohebný kabel . Další -, že nelze uložit do předvolby analagové stanice a pokud ano , není nikde uvedeno jak.
    Jinak kvalita zvuku slušná a i samotné provedení a ovládaní nezklamalo. Doporučuji

• , zakoupeno v KAMODY.CZ

• SUPER radio.
    • Hraje perfektně, čistě a i dostatečně nahlas.
    • Doporučuji, jak na normální poslouchání, tak i při práci, ostatně proto jsem si ho já koupil.
    • Nevýhody zatím nevidím ...
  • , zakoupeno v DEWALT-MORAVA.cz

Dárek k vánocům.Manžel si no vybral sám.

Typ
Stavební rádia
USB
DAB tuner

• Tuner FM/AM pro příjem analogového signálu
  • Nabíjení externích zařízení přes USB
  • Konektor 3,5 mm umožňuje připojení přenosných audio zařízení
  • Vyfukovaná trubková klec rádia se 6 nárazovými body zaručuje maximální odolnost
  • Napájecí kabel dlouhý 2 m s namotávacím úložným držákem

Technické parametry

• Typ baterie: XR Li-Ion
  • Napájecí napětí: 10,8/14,4/18 V
  • Napájecí zdroj: AC/DC (střídavé/stejnosměrné)
  • Frekvence: FM/AM

• Bez baterií
  • CS Charger sold separately

ILUSTRAČNÍ FOTO

Prodlužte si záruku s MYDEWALT

MYDEWALT poskytuje nejlepší kvalitu – odolnost, bezpečnost i snadnou obsluhu. V otázce servisu patří také mezi špičku.

Na tento produkt je poskytována záruku 3 roky. Pro získání záruky je nutné produkt zaregistrovat.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 2 123 recenzíDalší informace

• +Dab radio a čistčí signál
    • +kompaktní rozměry
    • +provoz na baterii i kabel -u konkurence musí člověk tahat trafo
    • -cena je vysoká
    • -baterie při manipulaci může vypadnout-nemá západku
    • -při přiblížení šumí u FM
    • -nemá pamět několika stanic, pamatuje si jen poslední navolenou
    • -hlasitost nic moc a ani dewalt neuvádí počet Wattů
    • -odkrytá baterie znamená omezení při venkovních pracích -při dešti by hrozilo zatečení do kontaktů
    • -zesilování hlasitosti je hrozné-člověk musí ohromně dlouho točit....
    • -bluetoth není!!!

V porovnání s konkurencí rádio omezené a drahé, na to jaké má/nemá funkce. Kdybych neměl dewalt stroje a baterie, koupím radši u konkurence...

• , zakoupeno v Doktor Kladivo

• provedení (malé,lehké)
    • ovládaní
    • možnost baterie i napájení ze sítě
    • neforemný pvc kabel do sítě
    • nepřišel jsem a ani v návodu nenašel ukládaní analogových stanic

• , zakoupeno v KAMODY.CZ

• SUPER radio.
    • Hraje perfektně, čistě a i dostatečně nahlas.
    • Nevýhody zatím nevidím ...
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v DEWALT-MORAVA.cz

Dárek k vánocům.Manžel si no vybral sám.

• , zakoupeno v DeWALT

• hezky hraje