Grundig Music 60

MUSIC 60 hnědý RADIOPŘIJÍMAČ GRUNDIG Přenosný radiopřijímač s vysokou citlivostí tuneru Pracuje v pásmu FM Kontrola frekvence s automatickým doladěním Regulace barvy zvuku Tone...
Doprava 109 Kč,Do 3 dnů

• , zakoupeno v Domácí potřeby - dpkk.cz

Naladíte stanice, což DAB neumí

• dobrá zkušenost
  • , zakoupeno v ELEKTRODVORAK

Stejné radio mám doma, osvědčilo se, tak teď ho mám i na chatě.

Funkce
Šířka
250 mm
1030 g

MUSIC 60 hnědý RADIOPŘIJÍMAČ GRUNDIG

Přenosný radiopřijímač s vysokou citlivostí tuneru Pracuje v pásmu FM Kontrola frekvence s automatickým doladěním Regulace barvy zvuku Tone Control Loudness pro vylepšení dynamiky při tichém poslechu Vestavěný reproduktor Výstup pro stereo sluchátka Teleskopická (výsuvná) anténa Možnost provozu na elektrickou síť i na baterie Rozměry: Š x V x D 250 x 140 x 70 mm

TECHNICÉ PARAMETRY MUSIC 60:

• , zakoupeno v Domácí potřeby - dpkk.cz

Naladíte stanice, což DAB neumí

• dobrá zkušenost
  • , zakoupeno v ELEKTRODVORAK

Stejné radio mám doma, osvědčilo se, tak teď ho mám i na chatě.

• , zakoupeno v EuroKing

na zahradu ideálni, hraje dobře

• , zakoupeno v Elektrochram

• Rádio je super, má výborný zvuk, hraje velmi dobře i bez antény. Je jednoduché na ovládání. Velká výhoda je , že může hrát i na baterky, takže i na zahradě, nebo když nám vypnou proud. V neposlední řadě musím pochválit i jeho design.

S rádiem jsme opravdu moc spokojení. Vřele doporučujeme.

• , zakoupeno v Elektrochram

• čistota zvuku, jednoduchost
  • , zakoupeno v MALL.CZ

Perfektní kvalita výrobků Grundig, perfektní zvuk,výrobek je možný zapojit do el.síte i baterie což nám moc vyhovuje.Jsme moc spokojeni.Děkujeme.

• , zakoupeno v ElektroCR.cz

Ve své cenové skupině opravdu dobrý

• , zakoupeno v Taktrochujineelektro.cz

Super.Určitě doporučuju

• , zakoupeno v EuroKing

pěkné rádio, krásný poslech, kupoval jsem ho do kuchyně, kde bude plně uplatněno