Hyundai RC 606 Retro

Tuner: analogový Vlnový rozsah: AM; FM CD mechanika: ANO Přehr. média: CD Přehrávané formáty: MP3; WMA Gramofon: NE Rychlost přehrávání: Spouštění jehly: Kazetová...
2 871 Kč

• špatná nedostatečná anténa
    • jednoduchý a hezký přístroj

krásný

• produkt splnil naše očekávání

Vybírali jsme rádio na chalupu,aby se hodilo k zařízení a stylu nábytku. Zároveň, aby bylo pro nás cenově přijatelné. CD přehrávač byl podmínkou,abychom mohli v zimě u krbu poslouchat oblíbenou hudbu, popřípadě audioknihy. Jsme zcela spokojeni, výhrady zatím nemáme.

Typ

• Audio výstup: NE
  • Výkon (W): 4
  • Napájení: napájecí adaptér
  • Provedení výrobku: dřevo

Radiopřijímač s CD Hyundai RC 606 RETRO patří mezi přístroje s designem známým z dob počátků domácích radiopřijímačů a jeho analogový tuner s ručičkovým ukazatelem a vlnovým rozsahem FM/AM umožňuje jako tenkrát pouze manuální vyhledávání stanic. Kde dříve býval ukrytý gramofon je pod horním odklopným víkem schován CD přehrávač s podporou CD, CD-R/RW a souborů MP3 a WMA. Ve velké dřevěné bedně skvěle zní 2X3W výkonu 8cm reproduktorů. Napájení je ze sítě 230V.

VIDEO O RETRO PŘEHRÁVAČI HYUNDAI RC 606 k nahlédnutí zde

Tuner

• Analogový tuner s ručičkovým ukazatelem
  • Vlnový rozsah - FM/AM

• Šířka (cm): 35.50
  • Hloubka (cm): 25.00
  • EAN: 8592417002569
  • Záruční doba: 24 měsíců

Radiopřijímač s CD Hyundai RC 606 RETRO patří mezi přístroje s designem známým z dob počátků domácích radiopřijímačů.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta49 Kč92 % • 511 808 recenzíDalší informace

3zákazníci nedoporučují produkt

• špatná nedostatečná anténa
    • jednoduchý a hezký přístroj

krásný

• Vzhled zařízení
    • Je dobrý jen jako kus nábytku, protože zvednout rádio je výzva.

Vzhled zařízení

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta49 Kč92 % • 511 808 recenzíDalší informace

• produkt splnil naše očekávání

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • Splňuje mé potřeby, zvuk rádia a CD je dobrý. Vzhledem k tomu, že nejsem technicky zdatný, stejně bych nevyužil možností, které nabízejí produkty vyšší třídy. Pro mě byl nákup retro rádia konkrétním záměrem a výrobek, který jsem si koupil, tento požadavek splňuje.
    • Přehrávač CD funguje perfektně asi do poloviny disků, ale poté se zpožďuje, přeskakuje a není příjemný. Tento problém jsem nahlásil zákaznickému servisu telefonicky a e-mailem den po obdržení výrobku 10. prosince 2015 a nedostal jsem žádnou odpověď.
    • Jsem ve Veszprému, dnes ho mohu vrátit do prodejny v Székesfehérváru k opravě.

Z nostalgie jsem dlouho hledal rádio s CD ve starém stylu, takže jsem měl velkou radost, když jsem ho našel na internetu.

• , zakoupeno v K24.cz

• rádio mi bylo doporučeno
    • zatím žádné

poměr ceny kvality design

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • Vypadá to dobře. jako by to byl region. je to dobré. vyhovuje mi to ve všech ohledech.
    • Žádné

Mělo by být ve stylu Regi. kromě rádia by mělo mít také přehrávač CD.

• , zakoupeno v KASA.cz

• ještě nevím, je to vánoční dárek

spokojená s vyběrem

• , zakoupeno v Obchody24.cz

Parádní kousek!!!!!

• design
    • CD mechanika

První dodaný kus nepřehrál žádné CD, CD se ani netočilo. Druhý kus otáčel CD, ale dokázal načíst pouze jedno a pouze jednou. CD se otáčelo za doprovodu hrozného šramotu, protože se při pohybu dřelo. Možná jsem jen smolařka, ale toto zařízení rozhodně nedoporučuji. Koupila jsem model RA 601.