Imperial DABMAN 30

120 mm
Šířka
224 mm

• , zakoupeno v Fonetip.cz

s radiem jsem spokojena už delší dobu tak jsem si přikoupila ještě do druhé místnosti a také pro svoji matku.

• , zakoupeno v Fonetip.cz

• Byl jsem mile překvapen že dobře fungovalo DAB+ což mi prodejci u nás tvrdili že tady signál nedosahuje. Jsem spokojen,funguje tak jak má.

Mohu doporučt.

Výška
120 mm
Šířka
224 mm

Moderní digitální rádio s retro designem. Rádio Dabman kombinuje skvělý retro design 70. let a zároveň tu nejmodernější technologii. Umožňuje příjem klasického FM rádia i moderního digitálního rádia. U´žijte si kvalitní stereo zvuk, bez ohledu na to, zda posloucháte FM rádio nebo DAB+. Vedle klasických funkcí jako buzení či automatické ladění si můžete s Dabman 30 užívat také výhody digitálního rádia, jako běžící radio text na displeji. Digitální rádio (DAB+/DAB) a FM rádio·Paměť pro ulžoení 20 stanic (10 DB+/DAB a 10 FM)·Klasický retro design Digitální rozhlasové vysílání (Digital Audio Broadcasting) nabízí podobně jako digitální televize DVB-T vyšší kvalitu příjmu při menších nárocích na kapacitu vysílačů. V jednom multiplexu lze vysílat několik stanic a dalších podpůrných informací jako jsou radiotext (DLP) a obrázky (Slideshow). U nás takto vysílá (souběžně s FM) zatím několik stanic. Jejich signál je šířen vysílači v Praze (Žižkovský vysílač výkon 20 kW), Českých Budějovicích, Plzni, na Milešovce, Trutnově. Nově se připravuje vysílání v Liberci, Ústí nad Labem, Zlíně a Olomouci. Přechod z FM na DAB nastane pravděpodobně kolem roku 2025. V ČR se DAB+ aktuálně vysílá ve dvou frekvenčních pásmech, a to L-Band (1452 - 1492 MHz) a III-Band (174 - 230 MHz). V nabídce Conrad.cz jsou standardně digitální rádia s přijímačem v III pásmu, ale nyní nově i L-pásmu. Více se dočtete např. na stránce www.digitalradiodab.cz.

Mohu doporučt.

• DAB přijem-přijem programu pro děti RADIO JUNIOR