Makita BMR100

• Výborné rádio dle recenzí a doslechu
    • Bohužel jsem toto rádio neobdržel

Špatný obchod. Velmi dlouho jsem čekal na reakci a nakonec rádio nedostal

• Spolehlivé rádio

Já už toto rádio mám delší dobu. Tohle byl dárek pro mého syna k narozeninám protože jsem s rádiem nadmíru spokojen.
    Doporučuji.Akumulátorové baterie by mohli být levnější.

bez problémů

Vodě odolné

Makita BMR100 – Důležité znaky

Budík

Hodiny

Možnost připojení do sítě 230V pomocí napájecího trafa, které je součástí dodávky

Dodáváno bez baterie sítový...

• , zakoupeno v ACTION TOOLS

• Výborné rádio dle recenzí a doslechu
    • Bohužel jsem toto rádio neobdržel

Špatný obchod. Velmi dlouho jsem čekal na reakci a nakonec rádio nedostal

• Odolne proti vodě
    • na všechny baterie makita
    • jde připojit MP3
    • moc dobře se drží
    • na velikos hraje výborně
    • trafo že de na 220v
    • nekomu muže vadit že nema usb pro mě nepodstane

asi muj 5 vyrobek Makita nebudu řikat že je nejlepší ,pro mě asi je pomer cena výkon ,značka mě nezkalmala tolik jsem od radia ani nečekal ,mam ho na zahradu když něco budu delat není tam elekřina ,volume na max davat nebudu ,tohle radio jsem koupil za 2200 za tu cenu se mu žadne nevyrovna ,nečekal jsem od radia tolik jak mě překvapilo ,jeho koupením važně neudelate chybu a označení BMR100 nebo 101 a 102 jsou dase říct stejne až BMR 103 jde připojit Iphone ,Apple nemam rad takže jasna volba ,jeho koupenim nebudete litovat

• Spolehlivé rádio

Doporučuji.Akumulátorové baterie by mohli být levnější.

bez problémů

• solidní zvuk
    • kvalitní tuner
    • dostatečný výkon
    • snese i menší deštík
    • možnost napájení(skoro) jakýmikoli bateriemi od makity
    • výdrž na jednu baterii cca 1den
    • při napájení 12v baterií je možnost vložit dovniř přístroje ještě jeden(12v) akumulátor...
    • těsnění je udělané trochu ledabyle
    • uvnitř místnosti zvuk (někdy) lehce duní ale lze to korigovat vhodným umístěním

rádio mám cca 7let(bez poruchy a jsem s ním moc spokojený , ještě se mi nestalo že bych někde nenaladil kvalitní signál.
    rádio hraje trochu méně na "středy" - což mi vyhovuje ,
    velikost je optimální ,
    kvalita výrobku celkově je na dobré úrovni a odpovídá ceně.

• vysoká odolnost
    • kvalitní zvuk
    • Cena odpovídá kvalitě

Super, doporučuji.

• , zakoupeno v NAKO

• skvělý zvuk,silný digitalni tuner,možnost osprchování produktu pod tekucí vodou,trafo v případě vybití aku,externí mp3 lze zavřít do přístroje.

dobrý stroj na stavbu i na zahradu.

• , zakoupeno v eshop.profinaradi.cz

• provedení,cena

Setkal jsem se s tímto produktem už dříve a byl jsem s ním spokojen,proto jsem se rozhodl pro koupi.

• , zakoupeno v Nářadí-Vítek

• neshledala jsem nic proti.

Určitě dobré rádio na stavby, do obchodů s nářadím. Je to dobré a kvalitní rádio jako vše od Makity.