Muse M-088R

Šířka
230 mm
600 g

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

Tento radiopřijímač jsem koupila dceři jako dárek na vánoce. Mě osobně se líbí a jsem si jistá ,že moji dceři udělá radost. Má přesně to co chtěla - je malý, má vstup USB přehrává MP3 a je to budík, také má hezký zvuk. Lehce se ovládá. Je to opravdu jeden z mála přehravačů, který má jen USB.
    Doporučuji ho všem kteří kteří chtějí přehrávač jen na flashku.

• , zakoupeno v KASA.cz

• Voděodolnost: NE
  • Bluetooth: NE
  • Internetové rádio: NE
  • Provedení výrobku: černá barva

Stále se mezi námi najdou lidé, pro které je rádio více než společník. Je to nedílná součást jejich každodenního životního rytmu. Novinka - MUSE M088R! Atraktivní design, digitální tuner, automati

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

Doporučuji ho všem kteří kteří chtějí přehrávač jen na flashku.

• , zakoupeno v KASA.cz

• .... nic