Panasonic RF-P50

Kapesní radiopříjímač PANASONIC RF-P50EG-S Analogový tuner Pásma VKV / SV LED indikace vyladění Posuvný ukazatel na ladící stupnici Provoz na baterie Hmotnost 140 g...
Garantovaný nákup z Spořílek.CZ

splnilo očekávání, spokojenost

• , zakoupeno v Spořílek.CZ

• výborný radiopřijímač
    • velmi slušná citlivost ladění stanic
    • cenová relace odpovídá kvalitě výrobku, resp. je cena podhodnocena, oprávněně by mohla být klidně i vyšší
    • design výrobku velice příjemný, hlavně není černý
    • úsporný provoz na baterie
    • velmi dobrý reproduktor
    • FM příjem i přes poměrně krátkou anténu výborný
    • rozhodně nic podstatného, jedině snad nemožnost natáčení antény o 360 stupňů - ale opravdu nepodstatné
    • celkem zbytečný výstup na sluchátka - asi nikdo nepoužívá, vzhledem k mono režimu zvuku

Celkově mám již 3 ks tohoto výrobku, předchozí 2 ks byly vyrobeny před mnoha lety v CHINA, tento 3. ks je z THAIWANu. Nový kus má v označení přidáno D, tedy RF-P50 D, což nechápu proč, rozdíl proti CHINA výrobkům je pouze drobná odlišnost v potisku ladění - větší a tučnější číslice, jinak je vše identické. Jestli je něco jinak uvnitř rádia, těžko posoudit, rozebírat je nebudu. Kvalita přijmu je stejná.
    Zakoupil jsem po létech 3.kus, vzhledem k letité spokojenosti s rádiem, spíše je překvapivé, že se vůbec stále ještě tento model vyrábí, mohu jenom doporučit - hodně muziky za málo peněz!!!

• , zakoupeno v Elektro Oáza

Kapesní radiopříjímač PANASONIC RF-P50EG-S

Analogový tuner

Pásma VKV / SV

LED indikace vyladění

Posuvný ukazatel na ladící stupnici

Provoz na baterie

Hmotnost 140 g

Stříbrná barva

Jsem tvým příjemně naladěným rádiem!

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Technofarm

• design výrobku velice příjemný, hlavně není černý
    • úsporný provoz na baterie
    • velmi dobrý reproduktor
    • FM příjem i přes poměrně krátkou anténu výborný

• Na kvalitní baterky třeba eneloop vydrží hrát velmi, velmi dlouho, mám to zaplé přes noc zhruba těch šest hodin denně a už mi tekhle hraje víc jak měsíc..
    • upadla mi anténa...moje chyba, i když je to jen mono, tak jack 3.5mm by mohl hrát do obou sluchátek.

Malé, bytelné kapesní rádio s citlivým tunerem.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaZdarma96 % • 112 recenzíDalší informace

• Doslova za málo peněz hodně muziky! Velmi citlivé radio s kvalitním přijmem a výborným přednesem vzhledem k malému provedení. Praktická červená dioda k přesnému doladění stanice.
    • Nemám výhrad.

Kvalitní provedení.

• Kompaktní rozměry
    • Dobrý příjem stanic
    • Kvalita PANASONIC

Ideální co jsem potřeboval na ryby

• , zakoupeno v Elektro Oáza

kompaktní, dobrý příjem, vyhovuje dokonale

• , zakoupeno v Alza.cz

• Kvalita za přijatelnou cenu.
    • Nic.

Doporučuji.

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

• snadná obsluha
    • přijatelná cena
    • pro tuto cenovou kategorii solidní příjem
    • zatím neznám

• mám doma 4 rádia ale tento výrobek je bezkonkurenční! u všech ostatních se brzy projevila vada hlasitosti-nesouměrně zesiluje a ztišuje..také výdrž baterií v tomto kuse je nejdelší

za ty peníze jsem nic lepšího nekoupil, mám jej už asi 10 let!

• , zakoupeno v Expert.cz

• Výborný příjem stanic, jednoduchá obsluha

Vynikající kapesní přijímač kvalitní značky za přiměřenou cenu