Philips AE2430/12

Napájení z baterií
Počet alarmů
1 čas buzení

• , zakoupeno v Electro World

Jednoduchost. Babička si ho chválí a je spokojená.

• , zakoupeno v Expert.cz

Před více než 20 roky jsem si koupil typ AE2340. Byl jsem s ním velmi spokojen , proto jsem volil "podobný". Jsem ale zklamán. Rádio hraje jak má, ale dřívější typ byl dokonalejší. Volba stanice se dala dělat po paměti (tlačítka byla vystouplá a oddělená, volba 5 stanic), ladění bylo rychlejší , displej nesvítil (nepříjemné v noci a navíc při pohledu z mírného úhlu nyní nevidím dobře číslice, protože prosvítají další). Takže funguje jak má, ale překvapil mě nemile, protože jsem čekal vývoj k lepšímu. Bohužel. (Starší stále hraje, ale musel jsem vypinač nahradit zvonkovým tlačítkem.) Jediné plus od dřívějšího typu - ten byl o 1000,- Kč dražší.

• , zakoupeno v Elkam

Jednoduché ovládání, nastavení. Koupeno pro rodiče 80 roků, naprosto spokojeni.

Typ
Přenosná rádia
USB
CD
Internetové rádio
Napájení z baterií
Počet alarmů
1 čas buzení

Přenosné rádio PHILIPS AE2430/12. Přenosné rádio Philips AE2430 s digitálním leděním. Vychutnejte si své oblíbené rádio a po uložení mezi nimi přepínejte stiskem jediného tlačítka. Vychutnejte si své oblíbené stanice na vlnách VKV/SV stisknutím pouze jediného tlačítka na přenosném rádiu Philips. Díky digitálnímu ladění a 20 předvolbám, ovládaným stiskem jediného tlačítka, je používání rádia snadné. Velký podsvětlený LCD displej přenosného rádia Philips AE2430/12 je snadno čitelný i při nedostatečném okolním osvětlení. Vestavěné hodiny – Vestavěné hodiny mají vždy přesný čas. Z důvodu většího pohodlí jsou při vypnutém rádiu hodiny automaticky zobrazeny. Velký podsvícený LCD displej – Podsvícený displej LCD zajišťuje snadné prohlížení a obsluhu při slabém světle a na první pohled poskytuje jasné informace. Vestavěný reproduktor – Reproduktor poskytuje dobrou kvalitu zvuku, díky čemuž přináší poslech ještě větší požadavek. Digitální tuner s předvolbami – Digitální tuner s předvolbami pro mimořádné pohodlí. Konektor pro sluchátka – Kdykoli budete chtít, můžete připojit vlastní sluchátka a vychutnat si osobní zážitek z poslechu. Připojením sluchátek k přehrávači Philips AE2430/12 si můžete vychutnat svou oblíbenou hudbu se skvělým zvukem, aniž byste rušili okolí. Indikátor vybité baterie – Indikátor vybité baterie se rozsvítí, je-li baterie vybitá. Napájení ze sítě nebo bateriemi – Napájejte svou soupravu z baterií nebo ze sítě a vychutnejte si naprosté pohodlí a flexibilitu. Pokud nemáte k dispozici zásuvku nebo si nepřejete mít po místnosti vedené kabely, můžete tuto soupravu Philips AE2430/12 provozovat jednoduše na baterie. Potřebujete-li nepřetržitý a stabilní zdroj, připojte soupravu přímo k zásuvce. Nyní si již skutečně můžete vychutnat naprostou svobodu poslechu, kdekoliv se vám zachce.

Další informace o přenosném rádiu PHILIPS AE2430/12 naleznete ve specifikacích produktu.

Dokumenty

4zákazníci nedoporučují produkt

• Vzhledově (z dálky) pěkné
    • Reproduktor nehraje na svou cenu špatně. Dobře si poradí s pop i rock skladbami.
    • Zabudovaný zdroj
    • Mizerná citlivost ladění
    • Nekvalitní provedení... Jdou vidět zbytky lepidla, špatně nainstalovaný displej
    • Po roce používání se zevnitř urval šroub antény takže nedrží.
    • Zakoupeny 2 kusy, oba mají vady
    • Na jednom odešlo kolečko ladění
    • Zdroj je hlasitý (nevhodné do jakékoliv místnosti, kde se spí)
    • Reproduktor není moc hlasitý, pouze 1W.
    • Pomalé reakce rádia, ladění je díky tomu děs. Na otočení kolečka reaguje po 3s.
    • Pro naladění je potřeba kolečkem otočit a počkat 3-5s, než se aktualizuje frekvence... Opakované točení nic nedělá

Zklamání. Philips jsem donedávna měl za stále dobrou značku. Bohužel mě toto rádio předvedlo opak. Po samotném vybalení jsem byl nemile překvapen. Z rádia lezly kusy lepidla, které nešlo přehlédnout. V tu dobu jsem si myslel že to je jen vadný kus. Jakmile došlo druhé, tak vypadalo v pořádku. Největší šok ale nastal po zapojení. Bydlím blízko Brna, kde jdou bez nějakých potíží chytnout stanice Beat, Free, Color, Jih, Německá 1 a hiphop, FunRadio. Na tomto stanici jsem však nechytl ani jednu a to jsem měl vytaženou anténu a umístil přístroj k oknu. Jediné stanice, co se mi podařilo chytnout byl Kiss, Blaník a jakžtakž Free a Krokodýl (hodně rušení). Další problém je ovládání. Čekal bych, že se to bude ovládat jak starší rádia (otáčím kolečkem a mění se frekvence). Bohužel tady musíte kolečkem otočit jednou, počkat 3s než to přístroj zaregistruje a pak znova. Opakované otáčení kolečkem k ničemu nevede. Ladění je tedy velice pomalé. Překvapivě to však neplatí pro kolečko hlasitosti, jenž funguje jak má. Co musím jako jednu z mála věcí pochválit je reproduktor... Hraje čistě a poradí si i s rockem či hiphopem, bohužel má jen 1W (i menší a levnější rádia mívají alespoň 1.2-1.5) a není tím pádem dostatečně hlasitý (využití v garáži či venku bych se obával, že nepůjde slyšet). Po roce používání se obě rádia rozbyla. Jednomu se urval šroub antény (chovám se k rádiu s citem, stojí na jednom místě v čistém prostředí) a druhému se rozsypal systém. Jde zapnout, ale ladění blbne. Registruje otočení kolečka pouze na jednu stranu, a to i když točité na opačnou.

Celkově se jedná o dost špatný produkt za dané peníze. Lze sehnat lepsí, nebo na bazaru sehnat za stejnou cenu několikrát lepší přístroj

• , zakoupeno v Electro World

Jednoduchost. Babička si ho chválí a je spokojená.

• , zakoupeno v Expert.cz

• , zakoupeno v Elkam

Jednoduché ovládání, nastavení. Koupeno pro rodiče 80 roků, naprosto spokojeni.

• , zakoupeno v Obchody24.cz

• Dobrý zvuk, jednoduché ovládání
  • , zakoupeno v Dospiva Elektro s.r.o.

Všechno v pořádku

• , zakoupeno v OKAY.cz

• LP

• Skvělý retro design
    • Dobrý zvuk
  • , zakoupeno v MALL.CZ

• již druhý radiopřijímač stejné značky, naprostá spokojenost, výborný zvuk, 10 předvoleb stanic

ok