Pure One Mi Series 2

• DAB L-BAND
    • za ty prachy by mohl umět přehrávat MP3
    • maximální hlasitost je poměrně slabá
    • předražený volitelný akumulátor
    • Už i rusáci v minulém stolení k této velikostí přenosných rádií dával pouzdro s možností zavěšení.

nic moc

• , zakoupeno v EuroKing

• - Příjímá L-band, III.pásmo i FM.
    • - Poměrně slušná citlivost v pásmu DAB, nečekal jsem, že s touto krystalkou naladím i DAB vysílače, které na jiných a často i dražších a lepších DA Bpřijímačích nelze dobře naladit.
    • - Zvuk ve sluchátkách výborný (mimo FM příjem - viz nevýhody).
    • - Malé rozměry
    • - U DAB příjmu nedisponuje ručním laděním - to je VELKÁ NEVÝHODA!
    • - Poměrně malý displej a hlavně NEPODSVÍCENÝ!
    • - Při příjmu FM a poslechu přes sluchátka nelze přepnout do monofonního příjmu, tzn. pokud nejste zrovna v místě silného signálu (a vysílač vysílá stereo), nepříjemně šumí.
    • - Neobsahuje baterii! - ...ale to jsem před nákupem věděl, chci si ji časem dokoupit, . Zatím mi stačí propojovací kabel a power banka.
    • - Neobsahuje návod! - CHYBA! Lze jej však stáhnout přímo z internetu.

Splňuje to, co jsem od tohoto výrobku a za tuto cenu očekával. Nejde v žádném případě o žádný extra výrobek, který by byl určen pro stálý a kvalitní poslech, ale pro občasný poslech těch zatím několika málo DAB vysílačů a stanic a hlavně hledání a ladění v DAB éteru bohatě pro radionadšence dostačuje :-)

• , zakoupeno v Inter-Store.cz

• Nejdostupnější digital od Pure a zřejmě nejdostupnější digital s L-bandem vůbec.
    • Při zapojení přes reprosoustavu poskytuje plný krásně prokreslený zvuk, že i Radiožurnál je zážitek.
    • nízká hlasitost při použití přes instalovaný repráček
    • bez podsvícení
    • drahý dokoupitelný AKU
    • neposkytuje podrobnější info o stanici a majiteli multiplexu
    • v radiotextu chybí diakritika a nečte znak "ů", jinak dekoduje spolehlivě

velmi jednoduché

digitální radia máme doma už 3 a toto jsme koupili tříletým dětem, aby si mohli poslouchat pohádky na radiu Junior, což sklidilo obrovský úspěch

za nějakých 900 i s poštovným bude těžko hledat konkurenci

rozhodně doporučuji

Typ
Přenosná rádia

Ikdyž nemáte zkušenosti s digitálními rádiem, naučíte se s ním zacházet. Obsahuje více předvoleb stanic, doplňkové informace na displaji a čistý, digitálně kvalitní zvuk.

• Frekvenční rozsahy: band III, L-band, FM.
  • Vstupní konektory: mini USB 5V DC napájecí adaptér zásuvky (230V adaptéru), také použitelný pro aktualizaci softwaru. A nově 3,5 mm výstup na sluchátka.
  • Spotřeba: Pohotovostní stav: 0.61W Aktivní: 1.53W.
  • Baterie: ChargePAK A1 (není součástí balení !!).
  • Schválení: CE. V souladu s EMC a nízkonapěťovými směrnicemi (2004/108/ES a 2006/95/ES). ETSI EN 300 401 kompatibilní.

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Omko Digital

• DAB L-BAND
    • za ty prachy by mohl umět přehrávat MP3
    • maximální hlasitost je poměrně slabá
    • předražený volitelný akumulátor

nic moc

• , zakoupeno v EuroKing

• - Příjímá L-band, III.pásmo i FM.
    • - Zvuk ve sluchátkách výborný (mimo FM příjem - viz nevýhody).
    • - Malé rozměry
    • - U DAB příjmu nedisponuje ručním laděním - to je VELKÁ NEVÝHODA!
    • - Poměrně malý displej a hlavně NEPODSVÍCENÝ!
    • - Neobsahuje návod! - CHYBA! Lze jej však stáhnout přímo z internetu.

• Kvalita plastů mizerná,žádné podsvícení slabého displeje,komplikované ovládání,zvuk slabý,USB vstup žádný,Akumulátor špatný jiným typem nenahraditelný.Málo předvoleb,Příjem DAB ,slabý.

Přijímač vlastním necelé 2 roky.Poměr cena /vlastnosti,nejhorší výrobek jaký jsem kdy koupil.

• AUTOTUNING DAB STANIC,CELKEM PĚKNÝ DESIGN,SLUŠNÝ ČISTÝ ZVUK.
    • V FM MÓDU ZDLOUHAVÉ HLEDÁNÍ STANIC,NEPODSVÍCENÝ DISPLEJ, CHYBĚJÍCÍ AUMULÁTOR V ZÁKLADNÍ VERZI,HRAJE JEN NA ADAPTÉR.ZOBRAZENÍ INFORMACÍ BEZ DIAKRITIKY,CHYBÍ ČEŠTINA V OVLÁDÁCÍM MENU (ALE TO TAK NEVADÍ)

TAKOVÁ NĚJAKÁ ZÁKLADNÍ VERZE DAB PŘIJÍMAČE,NIC VÍC,NIC MÍŇ.

• , zakoupeno v Inter-Store.cz

• nízká hlasitost při použití přes instalovaný repráček