Sangean DT-120

• , zakoupeno v Electro World

• malý citlivý příjimač
  • , zakoupeno v SlevyElektro.cz

• kvalita

Dal jsem na doporučení svého syna. Kupoval jsem toto kapesní rádio jako dárek, budu ho předávat až 16.4.

• solidní design
    • vzhledem k ceně na můj vkus příliš vysoká úroveň základního šumu na výstupu po zapnutí a tudíž celkem problém poslechu při nižších hlasitostech kdy se samotný signál v tom šumu ztrácí a dochází k "nafukování" hlavy šumem (přičemž samotný odstup signál-šum je si myslím zcela v pohodě)
    • absence podsvícení displeje
    • origo sluchátka

Na základě kladných recenzí sem od značky Sangean očekával rozhodně lepší produkt.
    Výrobek sem bohužel obchodu vrátil neb sem nebyl spokojen s poměrem cena/výkon.
    Ostatní parametry přístroje si netroufám hodnotit, protože šum na výstupu byl pro mne zcela zásadní pro rozhodnutí výrobek vrátit s minimálním "opotřebením".
    Jednání obchodu bylo ale velmi vstřícné a samotný obchod k nákupu doporučuji. Prodejce porovnal můj kus s jinými a prý výrobek zcela splňuje parametry dané výrobcem. Zřejmě mám tedy náročnější uši. :-)
    Pro hlasitý poslech asi použitelné (základní šum byl slyšitelný asi až do polohy volume 15 z celkových 30 kroků, kdy ho teprve překryl šum v odstupu od signálu). Nutno podotknout, že volume 15 je už celkem hlasitá reprodukce!
    Pro poslech při nižších hlasitostech v tichém prostředí bych si to doporučit netroufal, protože ten šum je fakt otravný. Zvukově takovej asi lepší střed (zkoušeno s Koss Porta Pro a Sennheisery
    CX 200).

Typ
Přenosná rádia

Kapesní rádio SANGEAN DT-120 se nachází černém provedení. Kapesní rádio FM/ AM se sluchátky. PLL systéza ladění systému. Rádio má 15 předvoleb stanic, a to 10 FM a 5 AM. Stereo / Mono spínač. SANGEAN DT-120 FM Stereo přes dodaná sluchátka. Rádio se automaticky vypne po 90 minutách provozu. Automatické vyhledávání stanic. DBB zdůraznění basů. Zamknutí kláves. Indikátor napájení z baterie.

• , zakoupeno v Electro World

• malý citlivý příjimač
  • , zakoupeno v SlevyElektro.cz

• kvalita

• solidní design
    • absence podsvícení displeje
    • origo sluchátka

Výrobek sem bohužel obchodu vrátil neb sem nebyl spokojen s poměrem cena/výkon.
    CX 200).

• , zakoupeno v VideoTech.cz

• Příjímač je opravdu kapesní, vysoce citlivý a dobře ladí v rozsahu FM.
    • Podle mne je tam zbytečný střední vlnový rozsah ( AM ). U nás tam už nic není a co je, se dobře nenaladí. Přiložená sluchátka - špunty - nic moc, rádio spíše degradují..

Výborný je příjem v FM rozsahu ( AM raději neladit ), dobré ovládání i poslepu v kapse. Budete-li mít k němu lepší sluchátka ( v mém příp. KOSS Porta Pro ), pak Vás kvalita zvuku ohromí.

• , zakoupeno v ASTRASAT

• malý odber z akumulátoru - dlouha vydrz, zda se i dobra citlivost radioprijimace
    • mene pristupne tlacitka pro pamet stanic;
    • klicovaci prepinac na zadni strane prijimace;
    • mizerna sluchatka vypadavajici z usi;
    • na to, ze nema repro, je dost velky

z nabidky trhu jasne nejlepsi;
    sluchatka doporucuji zakoupit jina a na dalsi "Proti" si zvyknout

• , zakoupeno v 123shop.cz

• sortimet zboží