Sangean WR-11

Typ
Přenosná rádia

• , zakoupeno v ElektroCR.cz

• Velmi jednoduché rádio s kvalitním zpracováním, příjmem a dobrým zvukem.
    • Hlasitost reprodukce pro udávaný hudební výkon 7W a osazený reproduktor 3" mi přijde poněkud slabší a vystačí tak akorát na menší místnost a pohodový poslech.Do poloviny potenciometru hlasitosti je to opravdu tiché. Za ty peníze jsem čekal větší dynamiku.
  • , zakoupeno v EuroKing

• skvělý zvuk, dostatečný výkon, zpracování signálu -nejlepší na trhu o řád lepší než ostatní
    • zap/vyp knoflík poddimenzovaný po roce intenzivního provozu se protáčí

skvělý

• Mechanické provedeni
    • Vstup externích zdrojů (např. MP3, mobil...)
    • Snadnost ovládání
    • Příjem AM téměř nepoužitelný

V této "retro" kategorii, kterou si můj 81ti letý strýc vynutil naprosto bezkonkurenční rádio.
    Po mechanické stránce jsou všechny ovládací prvky sice plastové, ale bez vůlí a drhnutí. Ladění stanic s tlumením pohybu uložené v ložiscích. Skříňka z pravého ořechového dřeva. Vzadu precizní N konektor pro připojení přiložené drátové antény nebo vlastní venkovní.
    Zvuk diky kvatitnimu přijímači a vynikajícímu reproduktoru opravdu skvělý. Na zadní straně je vyústěn basreflex. AVC i AFC u FM pracují naprosto přesně a spolehlivě. Citlivost FM odhaduji někde kolem 1-2 mikrovoltu, což je super.
    Závěr: pro staré lidi, kteří jsou zvyklí na takovéto rádio nebo nostalgiky naprosto ideální přístroj.

Typ
Přenosná rádia

Další elegantní model z nejoblíbenějších high-end retro rádií je Sangean WR11, které představuje elegantní jednoduchost a špičkovou zvukovou kvalitu.

Citlivý analogový AM/FM tuner s vynikající selektivitou a podsvícenou stupnicí nemusí být jediným hudebním zdrojem, který rozkmitává kvalitní 3" 7W reproduktor za ocelovou mřížkou podpořený zadním bassreflexem. K tomuto rádiu také snadno připojíte CD přehrávač, MP3 player nebo mobilní telefon přes 3,5mm stereo jack na zadní straně a můžete si tak vychutnat Vaši oblíbenou muziku, ikdyž ji zrovna žádná stanice nevysílá. Samozřejmostí je možnost připojení sluchátek i externí antény a dokonce i výstup do záznamového zařízení nebo externího zesilovače. Sangean WR11 je bezpochyby jedno z nejlepších a nejkvalitnějších radiopřijímačů, které by Vám nemělo chybět.

Analogové AM/FM stolní rádio

FM frekvenční rozsah ( MHz ) 87.5 - 108

AM frekvenční rozsah ( kHz ) 520 - 1710

MDF korpus

Jemné a precizní ladění

Otočné potenciometry na ladění a ovládání hlasitosti

Přepínač interní/externí antény

LED indikátor přesného ladění

Přepínač pásem s indikátorem

Stereo sluchátkový jack

Rec out

Aux-in 7W full range 3" speaker w/enlarged magnet

Dynamic bass compensation

External AM antenna terminal

External F-type FM antenna terminal 24,3cm(š) x 11,6cm(v) x 15,5cm(h)

Hmotnost: 2,4kg

• , zakoupeno v ElektroCR.cz

• Velmi jednoduché rádio s kvalitním zpracováním, příjmem a dobrým zvukem.

• Zvuk
    • Ovládání
    • Není nejlevnější

Perfektní , to rádio stojí za to . Ono dneska vzhledem k tomu co produkují značky co mívaly kdysi dobré jméno jako Sony a spol. stačí jakýkoli poctivý výrobce a musí mít nutně úspěch.Více takových jako je Sangean je zapotřebí na trhu .

• , zakoupeno v EuroKing

• zap/vyp knoflík poddimenzovaný po roce intenzivního provozu se protáčí

skvělý

• Mechanické provedeni
    • Vstup externích zdrojů (např. MP3, mobil...)
    • Snadnost ovládání
    • Příjem AM téměř nepoužitelný

• , zakoupeno v ObchodCR

• fantastický zvuk jen na vestavěnou anténu
    • jednoduché ovládání
    • přesné ladění
    • krásný design
    • strašnej časožrout, špatně se od něj odchází

Kam se hrabe rádio pouštěné z AV receiveru Pioneer se 6ti reproduktory na tuhle malou dřevěnou bedýnku. Přišlo mi, že 3000 Kč za rádio je hodně, ale dal jsem na recenze a rozhodně nelituji.

• , zakoupeno v AB COM CZECH

• Přesné ladění
    • Jednoduché ovládání
    • Střízlivý jednoduchý design
    • Chybí korekce basů, čas od času by se hodila

Pokud chcete zapnout, jednoduše naladit a především kvalitně poslouchat, tak je Sangean skvělá volba. Je to s odstupem času druhý přístroj této značky v domácnosti a potvrdil kvalitu.

• , zakoupeno v AB COM CZECH

Velmi dobrý příjem i výstup. Pěkně vypadá.

• Jednoduché ovládání
    • Čistý zvuk, perfektní na každém stanovišti

Vybírala jsem rádiopřijímač, který by se hodil do interieru a u ktrého jsem nechtěla CD . Jsem spokojena s jednoduchostí ovládání a čistotou zvuku. Bohatá volba stanic.
    Určitě bych dopručila.

• , zakoupeno v ObchodCR

• Splnilo mé očekávání kvalitního příjmu i reprodukce.
    • Zatím nic.

Za kvalitní zboží jsem ochoten zaplatit.

• +Zvuk
    • +Retro vzhled
    • +Příjem signálu
    • +Ovládání

Hodně dlouho jsem hledal nějaké použitelné "retro" rádio (dávám přednost "dřevěnému" zvuku před "plastovým" a nelibuji si v přemíře funkcí typu budík/paměti na stanice atd.).
    Po dlouhém hledání jsem objevil jediné dva kandidáty o kterých jsem byl ochoten uvažovat - Sangean WR-11 a Tivoli Model One - a nakonec se rozhodl pro Sangean (je levnější a podle zahraničních recenzí údajně i lepší) a nelituji. Umí jen to nejnutnější, ale to co umí dělá bezchybně. Po prvním zapnutí jsem poslouchal snad dvě hodiny v kuse a vůbec se mi nechtělo vypínat - oproti plastovému rádiu které jsem používal doposud (GRUNDIG Music 71 RP 6901 PLL) velký rozdíl.