Sencor SRD 6400

CD
Internetové rádio
DAB tuner

• , zakoupeno v CZC.cz

Rádio i s příjmem stanic DAB+, čistý jasný zvuk. Na vertikální venkovní anténu dobrý příjem i ze vzdálenosti 30 km.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Duální rádio, dostal jsem co potřebuji.

Nepodařilo se mi podle manuálu nastavit předvolby a hlavně s nimi zacházet. Je to ovšem drobnost, jako rádio na chatu ideální. Pro lepší zvuk doporučuji zvážit stereo verzi s výstupem a ten si do "něčeho“ poslat.
    Rádio vypnuté nedobíjí baterku. Pro dobíjení je nutné nechat přepínač v poloze ON.

• , zakoupeno v MALL.CZ

Současný výběr českých programů DAB, které mohu v místě bydliště naladit, není velký, oproti zahraničním stanicím v dosahu. Snad se to časem zlepší jak rozsahem,
    tak i obsahem vysílání. Radio má dobrý zvuk, jsem spokojen i s dostatečnou hlasitostí, i když můj sluch je horší.
    Podle mne dobrá koupě, výdrž baterie by mohla být delší.

Typ
USB
CD
Internetové rádio
DAB tuner

Digitální rádio DAB+ / FM-PLL s nabíjecí baterií (6-8 hodin přehrávání na 50% hlasitost) a Dot Matrix LCD displejem. DAB tuner, FM Band III s PLL laděním RDS ( Radio Data Systém ).

DAB tuner, FM Band III
PLL ladění RDS ( Radio Data Systém )
Předvolby 20 stanic ( 10 x DAB / 10 x FM )
FM radiopřijímač 87,5 - 108 MHz
Výstupní výkon 1,5 W RMS
Výstup na sluchátka Jack 3,5 mm
Stříbrno-černá barva
6-8 hodin přehrávání na 50% hlasitost
Li-ion akumulátor 1000 mAh ( BL-5C, 3,7 V )
Micro USB 5V nabíjecí port
AC adaptér včetně Micro USB 5 V / 1 A
Spotřeba: 7 W
Rozměry: ( š / v / h ) 170 x 100 x 35 mm
Hmotnost: 0,3 kg

3zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v CZC.cz

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Duální rádio, dostal jsem co potřebuji.

• , zakoupeno v MALL.CZ

Podle mne dobrá koupě, výdrž baterie by mohla být delší.

• , zakoupeno v Electro World

Velmi dobrá citlioist tuneru,vekmi dobrý příjem rakouských rádií jak v FM tak v novém formátu DAB+ samozřejmně rakouských,české stanice mě nezajímají ,je to děs,rakouské rádia vynikající,Sencor 6400 používám přes zesilovač ,spokojenost.

• , zakoupeno v Electro World

Umí to co v dané cenové relaci má.

• vysoká kvalita

• jednoduché ovládání

Na vlnách FM rádio hraje dobře, v režimu DAB+ vynechává, to bude ale spíš slabým signálem.

• slušná cena , když koupíte na Elektrochrámu
    • je vidět, že to je jedna z levnějších variant dab rádia

100% spokojenost

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Funguje jak v el. síti, tak i na vloženou baterii bez přímého zapojení do zásuvky.

Zatím nic.