Jako přihlášený uživatel máte možnost nastavit si zobrazení Heureky.

Zobrazit původní Heureku

Silvercrest SIRD 14 C3

40 %

V porovnání cen u tohoto produktu již není zařazen žádný obchod.

Popis produktu

Parametry produktu

Produkt nemá žádné parametry.

Recenze

  Parametry produktu

  Produkt nemá žádné parametry.

  Popis produktu

  Popis Zažijte poslech rádia v nové dimenzi a skvělém designu 5 v 1: internetové rádio, digitální rádio DAB+, FM rádio s funkcí RDS, přehrávání z USB a možnost streamování Podporuje následující streamovací služby: Spotify, Napster, Deezer, Qobuz a Tidal Funkce WLAN s podporou SMART-AUDIO Řízení přes dálkové ovládání nebo pomocí smartphonu a aplikace SilverCrest SMART-AUDIO (ke stažení zdarma pro Android/iOS) s podporou DLNA Příjem cca 25 000 internetových rozhlasových stanic z celého světa Příjem digitálního rádia DAB+ UPnP (Plug & Play) pro snadné přehrávání hudby z domácí počítačové sítě USB připojení pro přehrávání hudby (MP3 / WMA / AAC) s možností nabíjení externího přístroje (500 mA) Ekvalizér s 8 přednastaveními a jedním individuálním nastavením Přehledný barevný displej 2,4" Oddělená paměť na ukládání oblíbených stanic (10x internet, 10x DAB+, 10x FM) Digitální hodiny - automatické nastavení přes internet 2 časy buzení, funkce opakovaného buzení Snooze Možnost připojení externího přístroje (Aux-In)   Celý svět u vás doma Chcete si poslechnout jazz, přeladit na rock a skončit u tradiční indické hudby? Máte chuť na maďarský punk, francouzský hip-hop nebo sambu z Ria? Nebo si chcete zlepšit angličtinu poslechem originálních zpráv? S internetovým rádiem zažijete nekonečnou svobodu a procestujete celý svět v pohodlí svého domova. Technické údaje Připojení přes: LAN (RJ45) a WLAN (802.11 a / b / g / n) Duální pásmo: 2,4 a 5 GHz Kódování: WEP, WPA, WPS Stereo: 2x 7 W RMS Kompatibilní formáty: MP3, WMA, AAC Timer: 15/30/45/60 minut Displej: 2,4", rozlišení 320 x 240 Přípojka na sluchátka, Aux-In Teleskopická tyčová anténa pro VKV a DAB+ Síťový vypínač na zadní straně Obsah balení Rádio, siťový adaptér, dálkové ovládání včetně baterií, 1,8m propojovací audio kabel (jack 3,5 mm) Rozměry cca 21,6 x 11,9 x 15,1 Hmotnost cca 1,575 kg Návod k použití  

  Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

  Hodnocení produktu

  0zákazníků doporučuje produkt
  1zákazník nedoporučuje produkt
  40 %průměr z 1 hodnocení
  5
  0 ×
  4
  0 ×
  3
  0 ×
  2
  1 ×
  1
  0 ×
  • 40 %

   Nedoporučuje produkt

   • Internetové rádio
   • USB přehrávač s dobrým ovládáním
   • Dálkové ovládání
   • Možnost multiroomu v apl.Undok
   • Možnost ovládání Androidem
   • Line in
   • Zvuk celkově
   • Přednastavené equalizační křivly
   • Nemá line out
   • V menu se pletou placené služby i když je nemáte aktivní
   • Pouze deset hlavních předvoleb

   Rádio jsem měl zapojené doma asi rok.Možnost cca 20 tisíc internetových rádiíí na dosah zdarma je lákavá.Nicméně zvuk se Silvercrestu 14C3 je vhodný spíše pouze pro mluvené slovo takže rádio povídka, pohádka a zprávy.Další velkou nepříjemností je přepínání vstupů kde jsou navíc inplantovány placené služby které nelze ani smazat a ani skrýt , takže pokud posloucháte internetové rádio a chcete přejít např. na aux in , tak vyvoláte nabídku příslušného menu a potom přecházíte mezi jednotlivými ikonami kdy není ani moc zřejmé na které pozici zrovna jste a pohyb po ikonách je zpomalený , reakce na stisk tlačítka jsou pomalé.Zkrátka ovládání v tomhle směru není dobré a špatné je , že neexistuje možnost jak skrýt a nebo úplně odstranit placené služby streamu.Těžko si asi někdo bude platit všechny a někdo nepotřebuje žádnou třeba. Tenhle přístroj díky svému software by měl být rozdáván možná zdarma jako reklama a pobídka placených stanic . Přitom tohle by vyřešilo třeba dálkové ovládání kde by každá služba měla své tlačítko a člověk by s nechtěnými nabídkami nemusel přijít vůbec do styku.Řešením by mohlo být naprogramovat si jiné dálkové ovládání.Příjem. Příjem FM rádia je dostatečně citlivý s funkcí RDS a je zde možnost volby mono ale pro všechny stanice FM a pouze přes menu , samostatné tlačítko zde není.Dab nemám ještě jak vyzkoušet , jsem mimo dosah vysílání.USB přehrávač je příjemné překvapení.Díky displeji se dá dobře pohybovat mezi položkami .Při přehrávání s USB se ale nezobrazuje obrázek alba , ten se zobrazuje při přehrávání s NAS servru a nebo s PC.S USB se dá přehrát taky Wav a Flac i když jen menší soubory cca do délky 3-4 minuty , poté již přístroj nestíhá načítat.Mp3 je bez problémů.Přístroj lze ovládat pomocí Androidí aplikace Silvercrest a nebo Undok , prakticky jsou identické.Můj názor je že to sice funguje vcelku spolehlivě ale že to moc pohodlné a svižné ovládání není.S více přístroji v Undok aplikaci lze vytvořit doma multiroom - sdílené přehrávání, to znamená že co hraje v jedné místnosti může hrát ve všech a to dokonce i při použití aux vstupu například externí CD , tape nebo gramofon .Barva zvuku se dá nastavit přednastaveným equaizerem a nebo ručně basy , výšky , případně loudness.Loudnes přístroj hodně vyzdvihuje frekvence okolo cca 300Hz a to nemusí být každému příjemné.Celkově podání zvuku není dobré , na zadní straně je basreflex a reproduktory hrají jako by snad hrály jen dovnitř přístroje.Zvuk nedokážu popsat , ale není příjemný.To je můj názor , někdo může mít jiný.Pomůže připojit externí repro pro které si ale musíte vytvořit (bastlit) sami výstup.Celkový můj dojem je takový, že když po hodině poslouchání tohohle digitálního rádia si pustím své velmi staré Universum - kazetový rádiomagnetofon , tak si mé uši odpočinou.To staré rádio je balzám na uši po tomhle novém ... .