TechniSat DIGIT 10

• rozměry
    • display by mohl být přes celou přední plochu

výborný poměr cena - užité vlastnosti - kvalita

• , zakoupeno v NEJCENY.cz

• Jde o typ 10 IR. Překvapilo mne, jak dobře funguje i při tak malých rozměrech.
    • Mám ho jen dva dny a používám téměř výhradně internetové rádio, a to jede bezvadně!
    • DAB i na dodanou "anténu" (kus drátu) chytá jen stanice Českého rozhlasu, ale u nás je slabší pokrytí.
    • Spotřeba proudu je jen asi 1,5W, va vypnutém stavu asi 0,4W
    • Pro připojení k mikrověži jsem si musel opatřit kabel CINCH - JACK 3,5mm, s rádiem se dodává jen CINCH - CINCH.
    • Zatím jsem nezjistil, zda a jak lze na noc úplně vypnout displej. Je bílý, a v ložnici v noci svítí docela dost. Pro někoho výhoda, ale já mám v ložnici výrazně větší červené LED hodiny a jejich světlo je i při mnohem lepší čitelnosti méně rušivé. Takže rádio vytahuji ze zásuvky.

Já jsem s Technisat 10 IR spokojen

• Připojení k zesilovači přes optický kabel
    • Umí česky :⁠-⁠)
    • Konec trápení se špatným příjmem FM, odteď rádio jen přes net...
    • Po zapnutí automaticky pokračuje poslední poslouchaná stanice (a to i po úplném odpojení ze zásuvky)
    • Pomalejší start systému po úplném vypnutí ze zásuvky (ale to je normální). Zapnutí ze stand-by je už rychlé...

Místo několika stanic s problematickou kvalitou příjmu najednou mohu poslouchat stanice nejen ty tuzemské, ale doslova z celého světa. Jen těch českých je přes 200... Možnost příjmu DAB+ by taky byla dobrá, teda kdyby se u nás dalo chytit i něco jiného než Český rozhlas. Snad se to časem zlepší - ale za to Technisat samozřejmě nemůže...

Funkce
rádiový alarm
DAB tuner
Napájení z baterií

TechniSat DigitRadio 10 představuje ideální rozšíření pro vaše stereo nebo Hi-Fi systémy, které zní stále fantasticky, ale nemají možnost příjmu digitálního rádia DAB+, nebo streamování hudby přes Bluetooth.

TechniSat DigitRadio 10 je vysoce kvalitní rádiový adaptér vyrobený v něměcku, který umožňuje příjem digitálního rádia DAB+ i FM.

K adaptéru můžete díky Bluetooth bezdrátově připojit i další zařízení, jako jsou mobilní telefony, či hudební přehrávače a streamovat svoji oblíbenou hudbu přímo do vaší Hi-Fi věže.

Rádio se pohodlně ovládá z pohovky pomocí dálkového ovladače, který je součástí balení.

Hlavní vlastnosti

• Příjem současného analogového FM rádia
  • Příjem nového digitálního DAB+ rádia
  • Přehrávání hudby přes Bluetooth
  • Elegantní řešení, jak rozšířit svoji starší Hi-Fi sestavu o DAB+
  • Barevný TFT displej o velikosti 2,8 " a podporu obrázků (SLS)
  • Ovládání pomocí dálkového ovládání

Některé funkce podrobněji:

Praktická funkce budíku a hodiny přímo na displeji 2 režimy budíku (všední dny, víkendy) s funkcí odloženého buzení a zobrazení hodin přímo na displeji.

Bluetooth audio streaming

Díky podpoře Bluetooth můžete snadno a bezdrátově připojit svoje telefony, nebo tablety a přehrát tak skladby, uložené na těchto zařízeních.

Dálkové ovládání

Součástí dodávky je dálkové ovládání, se kterým můžete snadno a z jakéhokoliv místa svoje rádio ovládat.

Elegantní vzhled a kvalitní materiály

Jednoduchý design v černé barvě se stmívatelným, barevným displejem podtrhuje celkové ladění rádia, které se tak hodí do každého prostoru.

Předvolby

Uložte si až 20 oblíbených FM a dalších 20 oblíbených DAB+ stanic.

Technické informace

Připojení:

• 1x Analogový audio výstup (L / P)
  • 1x IEC konektor pro připojení anténní vstup

• OLED
  • Stmívatelný

Bluetooth:

• Bluetooth verze 4.1
  • AVRCP (provoz přes mobilní zařízení)
  • A2DP (streamování zvukových dat)

Rádio / příjem:

• DAB +: 174 - 240 MHz
  • FM: 87,5 - 108 MHz
  • Anténa: drátová anténa pro příjem DAB+ / FM

OSD jazyky: - Angličtina, němčina, francouzština, italština

Pracovní prostředí:

• Vlhkost: 5 - 90% relativní vlhkosti (nekondenzující)
  • Teplota: 5 - 35 °C

• audio propojovací kabel
  • napájecí zdroj
  • dálkové ovládání
  • návod k použití

Hlavní rozdíl oproti modelu DigitRadio 10 C je v displeji. DigitRadio 10 C podporuje zobrazení obrázků, DigitRadio 10 nikoliv.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • Více variant59 Kč95 % • 245 612 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace

• , zakoupeno v atoselektro.cz

• Spotřeba proudu je jen asi 1,5W, va vypnutém stavu asi 0,4W

Já jsem s Technisat 10 IR spokojen

• Připojení k zesilovači přes optický kabel
    • Umí česky :⁠-⁠)
    • Konec trápení se špatným příjmem FM, odteď rádio jen přes net...

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Alza.cz

Zatím samé dobré.

• , zakoupeno v Alza.cz

• Perfektní zvuk
    • Malé rozměry i hmotnost, dá se snadno převážet
    • Vysoká cena
    • Česká verze menu místy matoucí
    • Seznam FM předvoleb zobrazuje kmitočty místo názvů stanic
    • Přiložený návod pouze v němčině
    • Nastavení internetových rádií vyžaduje asi zkušenějšího ajťáka

Pokud výslovně nepožadujete internetová rádia, zvolte levnější typ 10 C.

• , zakoupeno v MALL.CZ

Jsem z vesnice dál od města a přiložená anténa je z tohoto důvodu nedostatečná. Dokoupil jsem lepší anténu s vlastním napájením s větším dosahem (80 km) a vše je v naprostém pořádku.
    Oceňuji optický výstup mohu tak připojit k HiFi sestavě.

Splňuje , co jsem očeával