TechniSat DigitRadio 210

Šířka
230 mm
651 g

• , zakoupeno v CZC.cz

• Splňuje vše, co jsem od něj očekával.

Jediné, co mi osobně vadí je trvale svítící displej.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Na DAB+ jde říjen 2020 jen 15 stanic Českého rozhlasu, kvalitně, čistě jako regionální Č. Budějovice, Praha - region, Liberec, Pardubice, Plzeň, Radiožurnál, Wave, Junior, Vltava, Dvojka, ...
    • NA pásmu FM jen málo stanic zastavilo na automat. Většinou jsem musel ladit ručně a přesto to hrozně šumělo, nedalo se to vůbec poslouchat. To starý Grundig RR 300 s přehledem české, bavorské a občas i rakouské vysílače většinou čistě, ve stereu.

Technidat Digit Radio 210 doporučuji jen lidem, kterým stačí poslouchat jen omezený počet stanic Českého rozhlasu na DAB+. Je vidět, že v ČR zatím DAB+ moc nefunguje, proto si počkám, až tam bude větší konkurence. Uvažoval jsem o rádiu s WIFI připojením jako Technisat Sternradio 1, ale pak jsem to vzdal kvůli stálému připojení na WIFI.

• nejnižší cena

Šířka
230 mm
651 g

TechniSat DigitRadio 210 DAB+

Přenosné rádio pro příjem analogového FM a digitálního DAB+ vysílání. Provoz z elektrické sítě i na baterie.

Klíčové vlastnosti

•   Příjem současného analogového FM rádia.
  •   Příjem digitálního DAB+ rádia.
  •   Provoz z elektrické sítě i na baterie (4x AA).
  •   FM / Radio Data System (RDS): pokročilé informace o vysílání.
  •   Připojení sluchátek (3,5 mm Jack).
  •   Mono reproduktor s výkonem 1 W (RMS).
  •   Displej zobrazující název stanice a dodatečné informace.

Umožňuje přijímat rozhlasové DAB+ a FM stanice doma i na cestách. S vynikající kvalitou zvuku, dvouřádkovým LCD displejem, který zobrazuje názvy stanic a další informace a pamětí pro 8 oblíbených stanic pro FM a dalších 8 pro DAB+, nabízí DIGITRADIO 210 vše, co potřebujete pro příjem současného analogového FM i nového digitálního rádia DAB+.

Díky čtyřem vyměnitelným bateriím (AA) lze zařízení snadno přenášet a poslouchat i bez elektrické zásuvky. Chystáte-li se poslouchat vaše oblíbené stanice při vaření v kuchyni, nebo pouštíte pohádky dětem v dětském pokoji, rádio jednoduše připojíte do elektrické sítě.

Co to je digitální rádio DAB+

Nové digitální rádio DAB+ přináší mnohé výhody oproti analogovému vysílání. Na prvním místě musíme uvést kvalitu zvuku, který je reprodukován bez šumu a v kvalitě srovnatelné s CD. Další z výhod je například automatické vyhledávání stanic. Rádio jednoduše zapojíte do elektrické sítě a přepnete na režim DAB+.

Rádio samo a automaticky vyhledá dostupné digitální stanice a to znamená, že vy si jen vyberete tu vaši oblíbenou ze seznamu. Technologie DAB+ umožňuje také zasílání obrazu a to neznamená nic jiného, než že vám přímo ze studia mohou poslat na displej vašeho rádia například mapu s aktuální kolonou, nebo vysílání z webové kamery ve studiu (rádia s podporou funkce SLS).

TECHNICKÉ SPECIFIKACE

Napájení

• Jmenovité napětí: 230 V
  • Frekvence: 50 Hz
  • Externí napájecí adaptér DC 6V / 500mA
  • Baterie: 4x AA baterie (tužková, není součástí)

Výkon reproduktoru • Mono reproduktor 1 W (RMS)

Prostředí

• 1x Napájecí adaptér 6 V / 500 mA
  • 1x Návod k použití

3zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v CZC.cz

• Splňuje vše, co jsem od něj očekával.

Jediné, co mi osobně vadí je trvale svítící displej.

• nejnižší cena

+ malý přístroj
    + rychlé naladění a uložení voleb

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Když nehraje, tak jej vracíme prodejci!
    • Byly tam naladěné stanice, ale zvuk nešel žádný, ani při zesilování hlasitosti!

• Na svoji velikost (malou) velmi dobrý zvuk
    • Digitální (DAB) příjem skvělý, hraje i ve sklepě
    • Kvalitní zpracování
    • Napájení ze sítě, trafo je součástí rádia, nebývá u jiných značek
    • Abych nezapoměl, FM rádio hraje taky velmi dobře
    • Ovládací prvky vypadají zvláštně, ale na funkci to nemá vliv
    • Manželka nadává, že v posteli poslouchám rádio

Maximílní spokojenost

• , zakoupeno v MALL.CZ

Jedno rádio jsem dostal loni k Vánocům, druhé jsem koupil nyní jako dárek k narozeninám pro rodiče. Z naší strany naprostá spokojenost.

• , zakoupeno v Omko Digital

• čisty a nerušeny přijem
  • , zakoupeno v CZC.cz

Radijko má velice slušný zvuk, je příjemně malé, návod na obsluhu se dá najít v češtině na internetu, je jednoduché a 4+4 předvolby jsou pro mne dostatečné. Velmi oceňuji možnost ručního ladění.

• , zakoupeno v Omko Digital

• DAB příjímač

Příjímač je velmi kompaktní, ergonomický, doporučuji.