Nejnovější recenze ze sekce Radiopřijímače

Kenwood CR-M10DAB-H

Kenwood CR-M10DAB-H

Ověřený zákazník T.S.BOHEMIA a.s. Karel

Přidáno: 10. dubna 2024

Zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• Dobrý příjem DAB
  • Nepříliš velký, ale pro individuální poslech ještě přijatelný výkon
Blow RK1

Blow RK1

Ověřený zákazník APOLLOs.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v APOLLOs.cz

Radio hraje jak má, jednoduché ovládání a instalace.

BLOW RA2

TechniSat Digitradio 586 walnut/silver

TechniSat Digitradio 586 walnut/silver

Ověřený zákazník Alza.cz VASP

Zakoupeno v Alza.cz

• všechny možnosti vstupu, kdy používáme hlavně internetové rádio
  • dobrý zvuk
  • aplikace na mobilu pro ovladání rádia - super věc
  • pěkné kvalitní zpracování

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz Jirka

Vyborné dokonale nej , prkside dobře ty Arnolde

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

Skvělé rádio, plně postačuje mému využití.

• Jednoduchost připojení
  • Velikost zařízení
Audizio Foggia

Audizio Foggia

Ověřený zákazník Profi-dj.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 7. dubna 2024

(naposledy upraveno 7. dubna 2024)

Zakoupeno v Profi-dj.cz

• Bez návodu v češtině.
Panasonic RF-2400

Panasonic RF-2400

Zakoupeno v Allegro.cz

Hraje bezvadně, mám jej v altánu a jsem spokojena.

TESLA DAB65

TESLA DAB65

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

• Zakoupeno na eshop.tesla-electronics.eu
  • ZAKOUPENÉ DAB RADIO TESLA DAB65 je v celku fajn, funkce jsou dostačující. Ale musel jsem udělat hned několik úprav i za cenu ztráty záruky. (Neřeším je to spotřební zboží).
  • 1 úprava je vestavěná slabá baterie 1800mah.Zjistil jsem že v radiu jsou dva sloty ale obsazen byl jen jeden. Takže instalovány 2 kvalitní značkové baterie 2x3400mah, výsledná kapacita je nyní 6800mah,výdrž na plnou hlasitost 19,5 hodiny!.Další problém je se samovybijením přijímače, když je vypnutý. Dokáže se vybít za 5 dní bez používání (toto bylo již v originále bez úpravy). Toto jsem vyřešil instalováním přídavného vypínače, který odpojuje napájení od baterií k desce. Vyřešeno. Dál mě překvapila špatná kvalita napájených drátů od antény a reproduktoru, buď to drželo na chlupu, nebo náznak studeného spoje, jako by to tam pájel nějaký malý číňan po škole. Reproduktor rezonoval při vyšší hlasitosti, vyřešil lak na nehty od dcery. Jinak celkově hodnotím tento produkt jako použitelný.

Jinak celkově hodnotím po úpravách tento produkt jako použitelný.

Reakce značky TESLA

děkujeme za Vaši recenzi rádia TESLA Sound DAB65 a oceňujeme, že jste se rozhodl sdílet své zkušenosti s námi i s ostatními zákazníky. Jsme rádi, že jste si rádio zakoupil na našem e-shopu, ale mrzí nás, že jste narazil na několik problémů, které vyžadovaly úpravy.
Chápeme, že jste cítil potřebu provést změny pro zlepšení funkčnosti rádia, včetně instalace silnějších baterií a přídavného vypínače. Nicméně, musíme zdůraznit, že jakékoli úpravy zařízení provedené bez souhlasu výrobce mohou vést ke ztrátě záruky. Všechny naše produkty jsou navrženy tak, aby poskytovaly optimální výkon bez potřeby úprav, a veškeré problémy by měly být řešeny prostřednictvím našeho zákaznického servisu.
Nová série rádií TESLA Sound DAB65 již obsahuje upgradovanou kapacitu baterie na 4000 mAh, což zvýší celkovou výdrž rádia.
Váše postřehy ohledně kvality předáváme na naše produktové oddělení k přezkoumání.
Pokud máte další komentáře nebo potřebujete asistenci, neváhejte se obrátit na naše zákaznické centrum.
S přáním hezkého dne,
tým TESLA

Oakcastle IR100

Oakcastle IR100

Zakoupeno v Allegro.cz

• poměrně kvalitní přijímač , funguje spolehlivě
  • horší reprodukce zvuku

• Nejlepší poměr cena/výkon
  • Velký barevný displej
  • FM i DAB+ rádio

Reakce obchodu ONLINESHOP.cz

děkujeme za Vaši recenzi produktu a budeme se těšit
na Vaše další nákupy.
Přejeme pěkný den.
ONLINESHOP.CZ

Ověřený zákazník HITYshop.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v HITYshop.cz

Rychlé připojení, stabilní a bez výpadků. Zatím jsem moc nevyzkoušel zda nebude kolizní souběh navigace, DAB radia a telefonního hovoru, ale jinak vše v pohodě. Kolize nastane, když jsou v autě dva telefony, které jsou spárované. To je třeba na tom "neřidičském" vyplnout BT a WiFi - pak je to hned v pořádku.

TechniSat VIOLA 2 S

TechniSat VIOLA 2 S

Anonym Anonym

Přidáno: 4. dubna 2024

(naposledy upraveno 4. dubna 2024)

• STEREO, kvalitní příjem DAB+ i v FM VKV ,slušný zvuk i na maximum hlasitosti.
  • Pro někoho pouze menu v němčině či angličtině, třeba chybějící držátko na přenos, popřípadě i ovládání pro některé starší osoby, které nemají k technice toliko vztah.

Kvalitní přístroj na sitˇ a klasické baterie v této kategorii.Při konkrétním příjmu v bytě v 1.patře v Praze - Vršovice v DAB+ není potřeba vůbec vysunout anténu a naladí se kompletně všechny možné dostupné stanice operátorů bez výpadků, u mnohých i v tomto stavu se signálovou chybovostí 0 a intenzitou signálu naplno či téměř naplno. U VKV je již více potřeba vysunout anténu.V porovnání s některými staršími značkovými přenosnými většími radio-magnetofony s jen klasickým tunerem VKV FM je na některých stanicích u nich mírný šum ve stereu, Technisat to na VKV FM ve stereu s totožnými stanicemi zvládá čistě. Pochopitelně mluvíme neustále o stejném místě příjmu, umístění přijímače..Na plnou hlasitost přijímač nedrnčí, nerezonuje. Co se týče ekvalizéru, pocitový rozdíl mezi jednotlivými nastaveními u Technisatu tohoto modelu není tak zřetelný,ale patrný je.. Rádio nemá klasickou předvolbu tlačítkovou pro několik oblíbených vybraných stanic tak zvaně přímo zmáčknout a poslouchat jako mají některé jiné.Je to zde řešeno jinak.Zvuk je velice slušný k dané cenové kategorii a to, že nelze radio zcela vypnou až po vysunutí ze sítě to je jev, který se objevuje i u jiných značek. Celkově vzato, každý přístroj má své mouchy, co jiný splnuje v této kategorii výrobků nesplnuje zase v jiných parametrech.V tom důležitém tj. příjmu a zvuku je dobrý.Závěr...celková spokojenost a rozhodně to není propadák či šlápnutí vedle v této třídě.

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz Ála

Přidáno: 4. dubna 2024

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

• Jde o DAB rádio bez šumu.
  • Není uveden podrobný návod, nastavení pouze intuitivně.
  • Chybí tlačítka na okamžitý výběr vybraných stanic.

Hraje dobře i v koupelně.

Sencor SIR 5000wdb

GoGEN DAB620

GoGEN DAB620

Ověřený zákazník Alza.cz joe

Zakoupeno v Alza.cz

• normálně hraje, to je dobrý
  • když nehraje a mluví, tak jsou to samý lživý kecy co se nedají poslouchat
Hama DR7USB

Hama DR7USB

Ověřený zákazník iVIKI.cz kerim

Zakoupeno v iVIKI.cz

• Malé,pěkný zvuk
  • Při připojení na síť nutné vyndat baterie.

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 1. dubna 2024

(naposledy upraveno 2. dubna 2024)

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

Rádio přišlo nefunkční,a teď starostí to vratit,už nikdy nebudu nakupovat v eshopu.Lidl....

Sencor SRD 215

Sencor SRD 215

Ověřený zákazník planeo.cz Libyssa

Zakoupeno v planeo.cz

Bezva rádio - doporučuji, má dobrý zvuk

Zobrazuji 41 - 60 ze 500 recenzí 1 2 [ 3 ] 4 5...25